product logo

O produkte 

Ľudské telo je živá štruktúra viacerých systémov, ktoré sú navzájom prepojené a ktoré riadi centrálny nervový systém. Platí však, že na seba vplývajú aj recipročne a navzájom sa ovplyvňujú. Nepriaznivá zmena v jednom systéme (napr. tráviacom), môže znamenať zmeny aj v iných systémoch ľudského organizmu (napríklad centrálna nervová sústava vrátane mozgu, imunitný systém a pod. – psychické ochorenia, poruchy imunitného systému a pod.) a naopak (keď napríklad enormný stres môže mať negatívny vplyv na črevo pri tzv. syndróme dráždivého čreva).

1 z 59

detí v krajinách s ADDM ( Autism and Developmental Disabilities Monitoring ) sú identifikované s poruchami autistického spektra.

panacik

Symptómy porúch autistického spektra sa zvyčajne začínajú objavovať v období medzi 2 a 3 rokom veku života dieťaťa. Súčasné liečebné možnosti základných prejavov autizmu sú obmedzené na psychosociálnu terapiu

zdrave_crevo dysbioza

Zloženie

Maltodextrín; sladidlá: erythritol, izomaltóza, xylitol, sukralóza; Lactobacillus plantarum PS128™; protihrudkujúca látka: oxid kremičitý; aróma

Upozornenie:

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uskladňovať mimo dosahu malých detí!  Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Obsahuje polyalkoholy: nadmerná konzumácia môže vyvolať laxatívne účinky.

Psychobiotiká

Nová skupina probiotík- "Psychobiotiká" je definovaná ako "živý organizmus, ktorý - ak je prijímaný v zodpovedajúcom množstve - má výrazný prínos pre zdravie pacientov s psychiatrickou diagnózou

Lactobacillius plantarum PS128 je psychobiotikum, ktoré ovplyvňuje hladiny dopamínu a serotonínu a produkciu prozápalových cytokínov.

Dávkovanie

2 vrecúška denne po dobu 1 mesiaca potom 1 vrecúško denne. Obsah nasypte priamo do úst, alebo rozpustite v nesýtenom nápoji.

 

Priemerný obsah na dennú dávku Lactobacillus plantarum PS128™

 1 vrecúško         2 vrecúška

 30x10⁹ UFC        60x10⁹ UFC

Skladovanie

Uskladňujte pri teplote 4-8℃ na suchom mieste (chladnička), mimo zdroja svetla a/alebo tepla. Minimálna doba použiteľnosti sa vzťahuje na výrobok riadne uskladnený v neporušenom obale.

 Obsah balenia 

30 vreciek s obsahom Lactobacillus Plantarum PS128 Každé vrecúško obsahuje 30x10⁹ UFC

Hmotnosť obsahu: 33 g

Balenie: 30 vrecúšok

Doručenie domov - nákup cez eshop

Produkt dovážame len v rámci Slovenskej republiky zazmluvnenou kuriérskou spoločnosťou.